Güven Kasap

Güven kasap 1994 yılında Cumali Güven ve kardeşleri tarafından Davar Pazarı semtinde hizmete başlamış ve kısa bir sürede siz Gaziantep'li vatandaşlarımızın teveccühünü kazanmıştır.Hizmette sınır yoktur sloganı ile yola çıkan güven kasap, bu gün teknolojinin son imkanlarını kullanarak yeni 2 adet hizmet binasını hizmete açmıştır.
Kredi kartına taksit imkanlarıyla canlı koyun ve dana kesiminde ister kendi modern tesisimizde hijyenik bir ortamda, islami koşullara uygun olarak kesim yaptırabilir, dilerseniz sizin belirleyeceğiniz bir adreste ücretsiz olarak kesim yaptırıp, adaklığınızı veya kurbanlığınızı alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Siz değerli Gaziantep halkına daha sağlıklı, daha güvenli, daha hijyenik ve daha hızlı hizmet vermek ve müşteri menmuniyetini ön planda tutarak, sektördeki hakettiği yeri almaktir.Güven Kasap olarak uzman ve profesyonel ekibimizle birlikte her geçen gün daha ileri gitmek ve alanında öncü bir firma olmak temel prensibimizdir.

Misyonumuz

Canlı hayvan üzerine tüm yasal statüleri tamamlayan Güven Kasap, canlı koyun,dana ve develer için, veteriner hekim gözetiminde haftada bir rutin kontroller yapmaktadır.Bu sayede müiterilerimize sağlıklı ve güvenilir adaklık,kurbanlık ve canlı hayvan sunmaktadır.Güven Kasap olarak Gazi Şehrimizde siz değerli halkımıza en profesyonel ve kaliteli hizmeti sunmak için her geçen gün kendimizi yeniliyoruz.

Hizmet Prensibi


Kurbanlık ve adaklıklarınızı veya satın almak istediğiniz canlı hayvanlarımızı, bir telefon ile ister kendi tesislerimiz içerisinde, profesyonel kesim ekibimizle, isterseniz sizin vericeğiniz bir adrese gelip kesim yapılarak teslim edilmektedir.
7/24 arayabileceğiniz müşteri hizmetleri numaralarımız
0532 704 20 55 veya 0 532 704 20 58

Müşteri Memnuniyeti

Profesyonel Kesim Ekibi

100%

Temizlik ve Siterizasyon

99%

Araç ve Servislerle Hizmet

95%

İslami Şartlara Uygun Hizmet

100%